• Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

 • İlk ve Acil Yardım

 • Ameliyathane Hizmetleri

 • Tek Ders Sınavı Başvurusu

  Tek Ders Sınavı ile ilgili duyuruya ekli dosyadan ulaşabilirsiniz


  Tek Ders Sınav Dilekçe.doc
 • Bütünleme Tarihleri

  Bütünleme tarihlerine ekli dosyadan ulaşabilirsiniz


  Bütünleme Sınav Programı.pdf
 • KARİYER GÜNLERİ

  Üniversitemiz Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen “Kariyer Günü” etkinliği 07 Mayıs 2015 tarihinde Söke Belediyesi Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde gerçekleşmiştir.

  Kariyer Günümüzde Dr. Aysun CANER,  Hüseyin Emre YAŞAR, Cansu YAKAN, Psikolog Dr. Semra ÖZTÜRK ve Av. Ömer Faruk ALP konuşmacı olarak yer almışlardır.

  Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Emine ŞEN ikinci etkinliğimiz olan kariyer günü açılış konuşmasında “Etkinliğin Yüksekokulumuz bünyesindeki öğrencilerin vizyon olarak çağın gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, yenilikçi, girişimci, paylaşımcı,  sağlık ekibi içinde etkin rol alabilen, uluslararası standartlara sahip sağlık çalışanlarına dönüşmelerinin sağlanmasında anahtar rolü olduğunu belirtmiştir. Ayrıca bu tür etkinliklerin öğrencileri çalışma hayatına hazırlamak için köprü vazifesi gördüğünü vurgulayarak bu tarz etkinliklerin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini belirtmiştir”.

  Kariyer günü kapsamında öğrenciler; “Sağlık Teknikerliğinin Dünü Bugünü”, “Çalışma Hayatına Ramak Kala”, “Finansal Okuryazarlık”, “Duyguların Dili”, “Hukuk Okuryazarlığı”, konularında bilgilendirilmişlerdir. 


 • 2014-2015 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI

  2014-2015 YILI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİNE AŞAĞIDAKİ DOSYADAN ULAŞABİLİRSİNİZ


  2014-2015 Bahar Final Sınav Programı (1).pdf

© 2014 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Adnan Menderes Üniversitesi/Söke Sağlık Hizmetleri MYO