biz neyi hedefliyoruz

Hedefimiz öğrencilerin en iyi eğitimi alarak alanlarında uzmanlaşmalarıdır.

Öncelikli hedefimiz bölge sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda Mekatronik, Alternatif Enerji Kaynakları, Elektrik, Otomotiv gibi teknik alanlarda uygulamalı eğitim vererek, alanında uzmanlaşmış teknikerler yetiştirmektir. Ayrıca bölgedeki Turizm sektörüne yönelik turizm ve otel işletmeciliği ve aşçılık programı ile turizm sektörüne bir artı katmayı hedeflemekteyiz.

Bu amaçlarla yola çıkarak açtığımız yeni bölümlerden Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Programı Devlet Üniversiteleri arasında alanında ilk sırada tercih edilen program oldu. Birincil amaçlarımızdan biri olan bölgenin büyük potansiyel taşıdığı rüzgar, güneş ve jeotermal enerji üretiminde, sektöre alanında uzmanlaşmış teknikerler yetiştirmek için açtığımız Altenatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı ise alanında ikinci sırada tercih edilerek kontenjanlarımızın tamamı doldu.

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Dış Ticaret, Turizm ve Otel İşletmeciliği ve Aşçılık programlarında bir yıl İngilizce hazırlık okuma imkanı sağlanarak, eğitimin bir adım daha ileriye taşınması hedeflenmiştir.

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Öğretim Görevlisi Alımı Değerlendirme Sonucu

Sınav Sonucu için tıklayınız

STAJ EVRAKLARI

Staj dosyası tıklayınız.

Staj yönergesi için tıklayınız.

Tüm Duyuruları Listele

SÖke Hakkında

Aydın'ın batısında Ege Denizi'nin güzelliklerinin merkezindedir.

Ege Denizi'nin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu orta kıyı bölgesinin önemli yerleşme merkezlerinden biridir. Büyük Menderes akarsuyunun yakınında kurulmuş olan kent , geniş düzlük halinde alüvyon ovanın kuzey kıyısında yer alır.
devamını oku