• 2015 MEZUNİYET TÖRENİ

 • NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MYO İDARİ BİNA

 • UZUN YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ

 • EV ZİYARETLERİ

 • KAYIT YENİLEMEYEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

  2015-2016 Eğitim - Öğretim yılı Güz yarıyılında kayıt yenilemeyen öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri 07.10.2015 tarihine kadar uzatılmıştır. Ayrıca yoklama listesinde adı bulunmayan öğrencilerin belirtilen tarihe kadar Öğrenci İşleri Bürosu yada Danışmanına müracaat ederek söz konusu durumlarını düzelttirmeleri gerekmektedir. Önemle duyurulur.


 • YÜKSEKOKULUMUZA YENİ KAYIT YAPTIRAN ÖĞRENCİLERİMİZLE TANIŞMA TOPLANTISI

  NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!

  8 Ekim 2015 Perşembe günü
  Saat: 13.30’ da Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Merve İrem YAPICI Yüksekokulumuza yeni kayıt yaptıran
  tüm öğrencilerimizle Konferans Salonunda tanışma toplantısı yapacaktır.


 • NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI SN. HALUK ALICIK YÜKSEKOKULUMUZU ZİYARET ETTİ

  Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK, Başkan Yardımcıları ve İmar Müdürü Yüksekokulumuzu ziyaret ederek klinik beceri laboratuvarımızın oluşturulması ve öğrencilerimizin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için büyük önem taşıyan maket, manken ve sarf malzemelerini okulumuza temin ettiler. İhtiyaçlarımızın karşılanması konusunda imkanları dahilinde Yüksekokulumuza herzaman yardımcı olan Belediye Başkanımız Sayın Haluk ALICIK' a teşekkür ederiz.


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • 2014-2015 MEZUNİYET TÖRENİ

  NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNLARINI UĞURLADI…

  Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 4 Haziran 2015 tarihinde Sümer Kampüsünde gerçekleşti.

  Törene, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, Nazilli İİBF Dekanı Prof. Dr. Etem Karakaya, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı, Nazilli Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Sümer Kampüsü Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özçağ, Nazilli İlçe protokolü, akademik ve idari personel ile mezun öğrencilerin aileleri katıldı.

  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı, mezun öğrencileri kutlayarak ileriki yaşamlarında başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı mezun öğrencileri tebrik ederek ailelerine de teşekkür etti.

  Okulumuz voleybol ve futbol takımında yer alan öğrencilere teşekkür belgesi ve dereceye giren öğrencilere plaket verilmesinin ardından mezuniyet töreni meslek andının okunması ve geleneksel kep atmayla son buldu.  

  Tören sonundaki canlı müzikle mezun öğrenciler doyasıya eğlendi


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • NAZİLLİ UZUN YAŞAM İÇİN YÜRÜD܅

  NAZİLLİ UZUN YAŞAM İÇİN YÜRÜDÜ…

  Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde 11 Nisan 2015 Cumartesi günü düzenlenen Uzun Yaşam Yürüyüşü etkinliği, Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi, Nazilli Ticaret Odası ve Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi desteği ile gerçekleşti. Etkinliğe Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur ile diğer protokol üyeleri, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

  İlki düzenlenen Uzun Yaşam Yürüyüşü aktif yaşlanmaya vurgu yaparak Yaşlılık şampiyonu olarak nitelenen Nazilli’den kaliteli yaşlanma konusunda Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya farkındalık aşılamayı amaçladı. Yürüyüş iki etaptan oluştu. Sümer Kampüsünden başlanarak Nazilli Belediyesi önünde ilk etap tamamlandı. Belediye meydanında okul öğrencileri tarafından  “yaşlılara yönelik şiddeti” kınamak üzere düzenlenen sözsüz tiyatro gösterisi yapılarak,  katılımcılara elma ve su ikram edildi. Yarım saatlik moladan sonra Nazilli İ.İ.B.F’de (İsabeyli) yönündeki 2. Etap yürüyüşe start verildi. Yaklaşık iki saat süren yürüyüşte katılımcıların oldukça eğlenceli oldukları gözlendi. Yürüyüşün sonunda Nazilli İ.İ.B.F kampüsüne varan katılımcılara yemek ikramının yanı sıra sözsüz tiyatro gösterisi sunuldu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Törün Özer’in de katıldığı İsabeyli kampüsündeki etkinlikler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı’nın katılımcılara teşekkür etmesi ile sonlandırıldı.


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen etkinliklerinden ikincisi Nazilli Sağlık İlçe Müdürlüğü Evde Hasta Bakım Hizmetleri ekibiyle Yüksekokul yöneticileri ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği ev ziyaretleri

  Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen etkinliklerinden ikincisi Nazilli Sağlık İlçe Müdürlüğü Evde Hasta Bakım Hizmetleri ekibiyle Yüksekokul yöneticileri ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği ev ziyaretleri idi. 17-18-19-20 Mart 2015 tarihlerinde Nazilli Merkez ve Köylerde bulunan yaşlılar ve yatağa bağlı hastalar ziyaret edilip öğrencilerin yaşlılarla kaynaşması ve onlara küçük hediyeler vermesi sağlandı


  Ayrıntılar İçin Tıklayın

© 2015 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Adnan Menderes Üniversitesi