• SÜMER KAMPÜSÜ

 • EV ZİYARETLERİ

 • NAZİLLİ SÜMER KAMPÜSÜ ANA GİRİŞ

 • 2014 MEZUNİYET TÖRENİ

 • NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MYO İDARİ BİNA

 • SÜMER KAMPÜSÜ

 • UZUN YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ

 • 2014-2015 MEZUNİYET TÖRENİ


 • Okulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Mehtap KIZILKAYA, Isparta Valiliği Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 22 Nisan 2015 tarihinde düzenlenen panelde konuşmacı olarak yer almıştır.

  Okulumuz Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Mehtap KIZILKAYA, Isparta Valiliği Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 22 Nisan 2015 tarihinde düzenlenen panelde konuşmacı olarak yer almıştır. Hocamız sunumunda “Kişilerarası İletişim”, “Yaşlı Birey ve Engelli Bireyle İletişim” konularına yer vermiştir. Panele kurum personeli, kursiyerler, öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun ilgi göstermişlerdir. Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Öğr. Gör. Dr. Işıl KALAYCI’nın desteğiyle gerçekleşen etkinlik sonunda panelist hocamıza Isparta’ya özgü çeşitli hediyeler takdim edilmiştir.

   


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • NAZİLLİ UZUN YAŞAM İÇİN YÜRÜD܅

  NAZİLLİ UZUN YAŞAM İÇİN YÜRÜDÜ…

  Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde 11 Nisan 2015 Cumartesi günü düzenlenen Uzun Yaşam Yürüyüşü etkinliği, Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi, Nazilli Ticaret Odası ve Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi desteği ile gerçekleşti. Etkinliğe Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur ile diğer protokol üyeleri, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

  İlki düzenlenen Uzun Yaşam Yürüyüşü aktif yaşlanmaya vurgu yaparak Yaşlılık şampiyonu olarak nitelenen Nazilli’den kaliteli yaşlanma konusunda Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya farkındalık aşılamayı amaçladı. Yürüyüş iki etaptan oluştu. Sümer Kampüsünden başlanarak Nazilli Belediyesi önünde ilk etap tamamlandı. Belediye meydanında okul öğrencileri tarafından  “yaşlılara yönelik şiddeti” kınamak üzere düzenlenen sözsüz tiyatro gösterisi yapılarak,  katılımcılara elma ve su ikram edildi. Yarım saatlik moladan sonra Nazilli İ.İ.B.F’de (İsabeyli) yönündeki 2. Etap yürüyüşe start verildi. Yaklaşık iki saat süren yürüyüşte katılımcıların oldukça eğlenceli oldukları gözlendi. Yürüyüşün sonunda Nazilli İ.İ.B.F kampüsüne varan katılımcılara yemek ikramının yanı sıra sözsüz tiyatro gösterisi sunuldu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Törün Özer’in de katıldığı İsabeyli kampüsündeki etkinlikler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı’nın katılımcılara teşekkür etmesi ile sonlandırıldı.


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen etkinliklerinden ikincisi Nazilli Sağlık İlçe Müdürlüğü Evde Hasta Bakım Hizmetleri ekibiyle Yüksekokul yöneticileri ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği ev ziyaretleri

  Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen etkinliklerinden ikincisi Nazilli Sağlık İlçe Müdürlüğü Evde Hasta Bakım Hizmetleri ekibiyle Yüksekokul yöneticileri ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği ev ziyaretleri idi. 17-18-19-20 Mart 2015 tarihlerinde Nazilli Merkez ve Köylerde bulunan yaşlılar ve yatağa bağlı hastalar ziyaret edilip öğrencilerin yaşlılarla kaynaşması ve onlara küçük hediyeler vermesi sağlandı


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüe ve kadına yönelik şiddet olaylarına dikkat çekmek amacıyla Yüksekokulumuz öğrencileri tarafından şiir ve müzik dinletisi etkinliği gerçekleştirildi.

  Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından Sosyal Sorumluluk Dersi kapsamında Dünya Emekçi Kadınlar Günü ve Özgecan’ı anma dolayısıyla 11 Mart 2015 Çarşamba günü Nazilli Belediyesi Nikah Salonunda şiir ve müzik dinletisi gerçekleştirildi. Son dönemde giderek artış gösteren Kadına şiddet olaylarına şiir ve müzik dinletisi aracılığıyla dikkat çekmeyi amaçlayan etkinliğimize Nazilli halkı, Nazilli’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.  Kadın temalı şiirlerin yer aldığı iki saatlik etkinliğimizde öğrenciler tarafından gerçekleştirilen canlı müzik performansı dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. 


  Ayrıntılar İçin Tıklayın
 • Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen etkinliklerinden ilki 16 Mart 2015 tarihinde Muharip Gaziler Derneği’nden gelen gazilerimizin katıldığı panelle gerçekleştirildi.

  Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun 16 Mart 2015 Pazartesi günü Sümer Kampüsü Konferans Salonu’nda “Yaşlılara Saygı Haftası” nedeniyle düzenlemiş olduğu panelin konukları Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Kıbrıs Gazisi Sayın Hasan Karataş, Kore Gazisi Sayın Celalettin Öztürk ve Kore Gazisinin Eşi Sayın Emir Ayşe Atan idi.  Savaş anılarının yaşam deneyimlerinin anlatıldığı ve yaşlılarla gençlerin kaynaşmasının amaçlandığı panele öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. Etkinlik sonunda Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem YAPICI tarafından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Sayın Hasan Karataş’a plaket ve çiçek takdimi yapıldı.


  Ayrıntılar İçin Tıklayın

© 2015 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Adnan Menderes Üniversitesi