• üst yeni

 • 3

 • 3

 • MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ İLK MEZUNİYET TÖRENİNİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLADI

  2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimiz 26 Nisan 2015 tarihinde Meslek Yüksekokulumuz bahçesinde gerçekleşti.
  Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN’ın ev sahipliği yaptığı mezuniyet törenine; Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla KOÇ, Vali Erol AYYILDIZ, ADÜ Rektörü Prof.Dr.Cavit BİRCAN, Köşk Eski Kaymakamı Urla Kaymakamı Murat Sefa DEMİRYÜREK, Köşk Kaymakamı Serdar KAYA, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ, İlçe Emniyet Amiri Ali KIRKAN, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Recai TUNCA, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Törün ÖZER,  Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Kadir KIZILKAYA,Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ergün Ömer GÖKSOY, Söke MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr.Kamil BİRCAN, çok sayıda  ADÜ Akademik ve İdari Birim Yöneticisi ve Personeli, Köşk Daire Amirleri,Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları,çok sayıda vatandaş, öğrenci ve öğrenci velileri  katıldı.

   

  Daha fazla resim için tıklayınız

   


 • “LOJİSTİK HİZMETLERİ”KONULU KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

  Meslek Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinlikleri kapsamında;   “Lojistik Hizmetleri”konulu seminer  22 Mayıs 2015 Cuma günü konferans salonumuzda gerçekleşti.

   Meslek Yüksekokulumuza konuşmacı olarak davet edilen Gülport A.Ş Operasyon Müdürü Çağlar KOBAN ve Önderler A.Ş. Porje Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Babek ÖNDER  tarafından verildi. Etkinlik Programına Lojistik programı öğrencilerimiz katıldı. Söz konusu etkinlik programı; konuşmacı olarak katılan Çağlar KOBAN ve Babek ÖNDER’e Öğr.Gör.D.Özgün SARIOĞLU ve Öğr.Gör.Esma ACAYIP tarafından Teşekkür Belgelerinin  verilmesiyle son buldu.

   


 • AYTB LABORATUVAR HİZMETLERİ A. Ş. ‘YE GEZİ

  Laboratuvar Teknikleri dersi kapsamında Öğr Gör. Nurhan GÜNAY tarafından AYTB Laboratuvar hizmetleri A. Ş. ye gezi düzenlendi. • İZMİR LİMANINA GEZİ

  Lojistik Programı Öğrencileri Öğr. Gör. Esma ACAYIP ve Öğr. Gör. Onur DURUKAL eşliğinde, Fiziksel Dağıtım Kanalları ve Planlama dersi kapsamında 21 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye'deki iki devlet limanından biri olan İzmir Alsancak Limanı'na teknik gezimizi gerçekleştirdik. Teorideki bilgilerini uygulama alanlarında görme şansını bulan öğrenciler teknik personel eşliğinde bilgilendirildiler.

   


 • FİNAL PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

  Final Sınavları Programı için Tıklayınız


 • MESLEK YÜKSEKOKULUMUZDA “KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ” DÜZENLENDİ

   

    Meslek Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen “Kariyer Günü” etkinliği  13 Mayıs 2015 Çarşamba günü konferans salonumuzda gerçekleşti. “Mezuniyet Sonrası İş ve Eğitim Fırsatları” konulu seminer, Meslek Yüksekokulumuza davet edilen konuşmacı Güven GÖLLÜOĞLU tarafından verildi. Etkinlik Programına; Yüksekokulumuz idarecileri, öğretim görevlileri ile çok sayıda öğrencilerimiz katıldı. Söz konusu etkinlik programı; konuşmacı olarak katılan Güven GÖLLÜOĞLU’na Müdürümüz Doç.Dr.A.Demet KARAMAN tarafından Teşekkür Belgesinin verilmesiyle son buldu.


 • "HAKKI USTA"YA TEKNİK GEZİ

  ADÜ Köşk MYO Lojistik Programı öğrencileri, Öğr. Gör. D. Özgün SARIOĞLU ve Okutman Çiğdem BUDAK eşliğinde Üretim Yönetimi Dersleri kapsamında düzenlenen teknik geziye katıldılar. Ülkemizin sektöründe lider makine üretici firması Hakkı Usta'ya yapılan bu gezide öğrenciler, dersin içeriğini uygulamalı olarak görme fırsatı yakaladılar.

   


 • ÖĞRENCİLERİMİZLE “ÇANAKKALE GEZİSİ…”

   

  18 Mart Şehitler Gününü Anma ve Çanakkale Zaferi'nin 100. Yıl Dönümünde; Meslek Yüksekokulumuzun akademik ve idari personelleri ile çok sayıda öğrencilerimizin katılımıyla Çanakkale’ye gezi düzenlendi.
  17 Nisan 2015 günü saat 22.30’da Köşk İlçesinden hareket eden 2 otobüsle başlayan gezi etkinliğinde;  öğrencilerimize Rehber eşliğinde tarihi yerler gezdirilerek, Çanakkale Şehitleri bir kez daha  “Çanakkale’de” anıldı.

   

   

   


 • 6 Eylül İlköğretim Okulundan Ziyaret

  6 Eylül İlköğretim okulu öğrencileri Yüksekokulumuzu ziyaret ederek okulumuz hakkında bilgi aldılar. 

   


 • AYDIN’DA “7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ KÖŞK MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA KUTLANDI

  Aydın’ da bu yılki “7 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlikleri Köşk Meslek Yüksekokulumuzun ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Adnan Menderes Üniversitesi Şehir Sağlığını Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi (ŞESAM) ve Köşk Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan etkinlik programına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN’ın ev sahipliği yaptığı etkinliğe; Köşk Kaymakamı Serdar KAYA, Köşk Garnizon Komutanı Mesut CİN, Köşk Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin YEŞİL, Protokolün Değerli Üyeleri; ADÜ Rektörü Prof.Dr.Cavit BİRCAN’ın eşi Hatice BİRCAN, ADÜ ŞAŞEM Müdürü Prof.Dr.E.Didem EVCİ KİRAZ, İlçe Emniyet Amiri Ali KIRKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin AYKIRI,Halk Eğitim Müdürü İrfan AYER, Köşk Daire Amirleri,Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, akademisyenler ile çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

  Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından; törene konuşmacı olarak katılan ŞEŞAM Müdürü Prof. Dr. E. Didem EVCİ KİRAZ “7 Nisan Dünya Sağlık Günü ve ŞESAM hakkında”, Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Sayın Engin ERTAN “Daha Güvenilir Sebze ve Meyve Üretimi İçin Gerekenler hakkında”  Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Sayın Ahu SEZGİN ise  “Daha Güvenli Gıda Tüketimi İçin Gerekenler hakkında” sunum yaptı.

  Programın son kısmında ise ADÜ Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Türkiye Aşçılar Milli Takım Direktörü Sayın Emrah Köksal SEZGİN  tarafından günün anlam ve önemine ilişkin düzenlenen “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemekler Yarışmasının” değerlendirilmesi yapılarak dereceye girenlere  protokol üyeleri tarafından madalyaları ve hediyeleri verilerek hazırlamış oldukları “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemeklerin“ tadılması ve ikramların verilmesi ile tören sona erdi.

   

   


 • BİZ KİTAP OKUYORUZ, YA SİZ !

   

  30 Mart - 5 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlanan  “51’inci Kütüphaneler Haftası” etkinlikleri kapsamında; kütüphanelerin okuma ve araştırma alışkanlığını geliştirdiğini, düşünce ve bilgi ürünlerinin insanlar arasında paylaşılmasını sağladığını, düşünce özgürlüğü için önemli bir dayanak olduğunu, okumanın hayat boyu devam etmesi gerektiği vurgusu yapılmak üzere; 02 Nisan 2015 Perşembe günü 12:30-13:00 saatleri arasında    Yüksekokulumuz Kantininde tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katılımıyla okuma etkinliği düzenlendi.

   

   

  Okuma etkinliğimizden kareler..

   


 • "7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ ETKİNLİĞİMİZ


  Meslek Yüksekokulumuzda 07 Nisan 2015 Salı günü saat 15:00-17:00 arasında kutlanacak olan “07 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlik programı için tıklayınız.


 • Köşk Belediye Başkanı'nın Yüksekokulumuza Ziyareti

  Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ, Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. A.Demet KARAMAN’ı 31.03.2015 günü makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerinin daha iyi şartlarda eğitim-öğretim hizmeti alabilmeleri için Belediye Başkanlığınca  her türlü desteğin sağlanacağı vurgusu yapıldı.

   


 • 2014-2015 Akademik Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları

  Vize programı için tıklayınız.

   

   


 • YÜKSEKOKULUMUZ ERKEK VOLEYBOL TAKIMININ BAŞARISI

  Yüksekokulumuz Erkek Voleybol Takımı Sorumlusu Öğretim Görevlisi Hayri KEMİKSİZOĞLU’nun koçluğunu yaptığı voleybol takımımız, 20. Spor Şenlikleri kapsamında D grubu ikinci maçında Nazilli MYO’yu 3-0 mağlup ederek tur atlamıştır. Takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 19.03.2015

  k


 • Çanakkale Zaferi'nin 100. Yıl Dönümü

  18 Mart Şehitler Gününü Anma ve Çanakkale Zaferi'nin 100. Yıl Dönümünde Yüksekokulumuzda etkinlikler düzenlendi.

  Anma programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Etkinliğe, öğrencilerimizin yanı sıra Yüksekokulumuz Müdürü, idareci ve öğretim görevlileri, Köşk İlçesi 100.Yıl Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Hami ÖZER ve öğretmenleri ile Köşk Belediyesi çalışanları  katıldı. “18 Mart Çanakkale Zaferinin Önemi” konulu konuşma Okutmanımız Çiğdem BUDAK tarafından gerçekleştirilerek, “18 Mart Oratoryo Gösterisi” öğrencilerimiz tarafından düzenlendi. Anma programı; Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. A. Demet KARAMAN’ın kapanış konuşmasıyla son buldu.

   


 • 12 Mart İstiklal Marşının Kabulu ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği

  12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif ERSOY´u anma etkinlikleri Yüksekokulumuz Konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

  Etkinlik programına, Yüksekokulumuz idarecileri, öğretim görevlileri ile öğrencilerimiz katıldı. Tören “İstiklal Marşı ve Mehmet Akif ERSOY” konulu video gösteriminin ardından son buldu.

   


 • ŞASEM ve KÖŞK MYO Ağaç Dikme Etkinliği

  Yüksekokulumuz bahçesinde ağaç dikme etkinliği yapıldı. ŞASEM ve KÖŞK MYO nun KÖŞK Belediye'sinin de yardımlarıyla organize ettiği ağaç dikim etkinliğinden kareler... 17.03.2015

   

   


 • Köşk Müftüsü Seyfettin KOCAOĞLU ziyaret etti.

  Köşk Müftüsü Seyfettin KOCAOĞLU Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. A. Demet KARAMAN'a ziyarette bulundu.(11.03.2015)


 • 100. Yıl İlköğretim Okulu, Yüksekokulumuz Konferans Salonunda Orotoryo Gösterisini Sahneledi

  (11.03.2015)


 • KÖŞK MYO Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı Öğrencileri Zeytinyağı Fabrikasına Gezi Düzenledi

  (11.03.2015)

   

   


 • Bankalara ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaretlerimiz

  11.02.2015

   


 • Köşk Belediye Başkanı Ziyareti

                                   

  Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. A.Demet KARAMAN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Onur DURUKAL, Yüksekokul Sekreteri İsmail ÇELİKER Köşk Belediye Başkanımız Rıfat Kadri KILINÇ'ı makamında ziyaret ederek temaslarda bulundular.


 • Yüksekokulumuz Sanayi Ziyaretleri

  27.01.2015-29.01.2015 Tarihleri Arasında Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. A.Demet KARAMAN ve Gıda İşleme Bölümü Öğretim Görevlilerimiz Öğr. Gör. Yeliz TEKGÜL, Öğr. Gör. Nurhan GÜNAY, Öğr. Gör. İsmail BÖLÜK  "Sanayi-Üniversite İşbirliği" Çerçevesinde İşletmelere Ziyaretlerde Bulundular.


 • ZİYARET

  İl Dernekler Müdürü Sefa ALTINTAŞ, İl Sosyal Etüd ve Proje Müdürü Necati DORU, Bilgi İşlem Şube Müdürü Osman ÜNLÜ Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. A. Demet KARAMAN'a yeni görevinde başarılar diledi.


 • Öğrenci İşleri Duyuruları

  ADÜ Öğrenci İşlerinin Duyurularına Ulaşmak İçin Tıklayınız


© 2015 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Köşk Meslek Yüksekokulu/Adnan Menderes Üniversitesi