• 3

 • 3

 • üst yeni

 • İLK MEZUNLARIMIZIN DİPLOMALARI HAZIR!

  2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı  Bahar Yarıyılında mezun olan öğrencilerimizin diplomaları hazır olup, Meslek Yüksekokulumuzdan ilişik kesme belgelerini teslim almalarına müteakip, Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına giderek diplomalarını teslim alabilirler.  


  NOT: Öğrencilerimiz ADÜ Merkez Kampüse gitmeden önce Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ile mutlaka telefonla (0256 218 20 00)  iletişime geçmelidirler.


 • Meslek Yüksekokulumuz’un ilk mezun öğrencilerinin diplomaları hazır!

  2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı  Bahar Yarıyılı sonunda başarılı olarak Meslek Yüksekokulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin diplomaları Müdürümüz Doç. Dr. A. Demet KARAMAN tarafından imzalandı. Mezun olan tüm öğrencilerimiz için diplomaları hayırlı ve uğurlu olsun!


 • STAJ SİCİL FORMLARINIZI WEB SAYFAMIZIN ÖĞRENCİ SEKMESİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ
 • İZMİR LİMANINA GEZİ

  Lojistik Programı Öğrencileri Öğr. Gör. Esma ACAYIP ve Öğr. Gör. Onur DURUKAL eşliğinde, Fiziksel Dağıtım Kanalları ve Planlama dersi kapsamında 21 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye'deki iki devlet limanından biri olan İzmir Alsancak Limanı'na teknik gezimizi gerçekleştirdik. Teorideki bilgilerini uygulama alanlarında görme şansını bulan öğrenciler teknik personel eşliğinde bilgilendirildiler.

   


 • AYDIN’DA “7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ KÖŞK MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA KUTLANDI

  Aydın’ da bu yılki “7 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlikleri Köşk Meslek Yüksekokulumuzun ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Adnan Menderes Üniversitesi Şehir Sağlığını Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi (ŞESAM) ve Köşk Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan etkinlik programına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN’ın ev sahipliği yaptığı etkinliğe; Köşk Kaymakamı Serdar KAYA, Köşk Garnizon Komutanı Mesut CİN, Köşk Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin YEŞİL, Protokolün Değerli Üyeleri; ADÜ Rektörü Prof.Dr.Cavit BİRCAN’ın eşi Hatice BİRCAN, ADÜ ŞAŞEM Müdürü Prof.Dr.E.Didem EVCİ KİRAZ, İlçe Emniyet Amiri Ali KIRKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin AYKIRI,Halk Eğitim Müdürü İrfan AYER, Köşk Daire Amirleri,Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, akademisyenler ile çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

  Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından; törene konuşmacı olarak katılan ŞEŞAM Müdürü Prof. Dr. E. Didem EVCİ KİRAZ “7 Nisan Dünya Sağlık Günü ve ŞESAM hakkında”, Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Sayın Engin ERTAN “Daha Güvenilir Sebze ve Meyve Üretimi İçin Gerekenler hakkında”  Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Sayın Ahu SEZGİN ise  “Daha Güvenli Gıda Tüketimi İçin Gerekenler hakkında” sunum yaptı.

  Programın son kısmında ise ADÜ Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Türkiye Aşçılar Milli Takım Direktörü Sayın Emrah Köksal SEZGİN  tarafından günün anlam ve önemine ilişkin düzenlenen “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemekler Yarışmasının” değerlendirilmesi yapılarak dereceye girenlere  protokol üyeleri tarafından madalyaları ve hediyeleri verilerek hazırlamış oldukları “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemeklerin“ tadılması ve ikramların verilmesi ile tören sona erdi.

   

   


 • "7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ ETKİNLİĞİMİZ


  Meslek Yüksekokulumuzda 07 Nisan 2015 Salı günü saat 15:00-17:00 arasında kutlanacak olan “07 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlik programı için tıklayınız.


 • Bankalara ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaretlerimiz

  11.02.2015

   


 • Köşk Belediye Başkanı Ziyareti

                                   

  Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. A.Demet KARAMAN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Onur DURUKAL, Yüksekokul Sekreteri İsmail ÇELİKER Köşk Belediye Başkanımız Rıfat Kadri KILINÇ'ı makamında ziyaret ederek temaslarda bulundular.


© 2015 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Köşk Meslek Yüksekokulu/Adnan Menderes Üniversitesi