• 3

 • 3

 • üst yeni

 • 2015 - 2016 EĞİTİM/ÖĞRETİM YILI KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

  Kayıt İşlemleri İçin Tıklayınız 


 • STAJ SİCİL FORMLARINIZI WEB SAYFAMIZIN ÖĞRENCİ SEKMESİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ
 • MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ İLK MEZUNİYET TÖRENİNİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLADI

  2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimiz 26 Mayıs 2015 tarihinde Meslek Yüksekokulumuz bahçesinde gerçekleşti.
  Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN’ın ev sahipliği yaptığı mezuniyet törenine; Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla KOÇ, Vali Erol AYYILDIZ, ADÜ Rektörü Prof.Dr.Cavit BİRCAN, Köşk Eski Kaymakamı Urla Kaymakamı Murat Sefa DEMİRYÜREK, Köşk Kaymakamı Serdar KAYA, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ, İlçe Emniyet Amiri Ali KIRKAN, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Recai TUNCA, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Törün ÖZER,  Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Kadir KIZILKAYA,Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ergün Ömer GÖKSOY, Söke MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr.Kamil BİRCAN, çok sayıda  ADÜ Akademik ve İdari Birim Yöneticisi ve Personeli, Köşk Daire Amirleri,Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları,çok sayıda vatandaş, öğrenci ve öğrenci velileri  katıldı.

   

  Daha fazla resim için tıklayınız

   


 • “LOJİSTİK HİZMETLERİ”KONULU KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

  Meslek Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinlikleri kapsamında;   “Lojistik Hizmetleri”konulu seminer  22 Mayıs 2015 Cuma günü konferans salonumuzda gerçekleşti.

   Meslek Yüksekokulumuza konuşmacı olarak davet edilen Gülport A.Ş Operasyon Müdürü Çağlar KOBAN ve Önderler A.Ş. Porje Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Babek ÖNDER  tarafından verildi. Etkinlik Programına Lojistik programı öğrencilerimiz katıldı. Söz konusu etkinlik programı; konuşmacı olarak katılan Çağlar KOBAN ve Babek ÖNDER’e Öğr.Gör.D.Özgün SARIOĞLU ve Öğr.Gör.Esma ACAYIP tarafından Teşekkür Belgelerinin  verilmesiyle son buldu.

   


 • AYTB LABORATUVAR HİZMETLERİ A. Ş. ‘YE GEZİ

  Laboratuvar Teknikleri dersi kapsamında Öğr Gör. Nurhan GÜNAY tarafından AYTB Laboratuvar hizmetleri A. Ş. ye gezi düzenlendi. • AYDIN’DA “7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ KÖŞK MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA KUTLANDI

  Aydın’ da bu yılki “7 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlikleri Köşk Meslek Yüksekokulumuzun ev sahipliğinde gerçekleşti.

  Adnan Menderes Üniversitesi Şehir Sağlığını Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi (ŞESAM) ve Köşk Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan etkinlik programına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN’ın ev sahipliği yaptığı etkinliğe; Köşk Kaymakamı Serdar KAYA, Köşk Garnizon Komutanı Mesut CİN, Köşk Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin YEŞİL, Protokolün Değerli Üyeleri; ADÜ Rektörü Prof.Dr.Cavit BİRCAN’ın eşi Hatice BİRCAN, ADÜ ŞAŞEM Müdürü Prof.Dr.E.Didem EVCİ KİRAZ, İlçe Emniyet Amiri Ali KIRKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin AYKIRI,Halk Eğitim Müdürü İrfan AYER, Köşk Daire Amirleri,Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, akademisyenler ile çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.

  Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.A.Demet KARAMAN tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından; törene konuşmacı olarak katılan ŞEŞAM Müdürü Prof. Dr. E. Didem EVCİ KİRAZ “7 Nisan Dünya Sağlık Günü ve ŞESAM hakkında”, Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Sayın Engin ERTAN “Daha Güvenilir Sebze ve Meyve Üretimi İçin Gerekenler hakkında”  Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Sayın Ahu SEZGİN ise  “Daha Güvenli Gıda Tüketimi İçin Gerekenler hakkında” sunum yaptı.

  Programın son kısmında ise ADÜ Söke Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Türkiye Aşçılar Milli Takım Direktörü Sayın Emrah Köksal SEZGİN  tarafından günün anlam ve önemine ilişkin düzenlenen “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemekler Yarışmasının” değerlendirilmesi yapılarak dereceye girenlere  protokol üyeleri tarafından madalyaları ve hediyeleri verilerek hazırlamış oldukları “Sağlıkla ve Güvenle Hazırlanmış Köşk Yöresel Yemeklerin“ tadılması ve ikramların verilmesi ile tören sona erdi.

   

   


 • BİZ KİTAP OKUYORUZ, YA SİZ !

   

  30 Mart - 5 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlanan  “51’inci Kütüphaneler Haftası” etkinlikleri kapsamında; kütüphanelerin okuma ve araştırma alışkanlığını geliştirdiğini, düşünce ve bilgi ürünlerinin insanlar arasında paylaşılmasını sağladığını, düşünce özgürlüğü için önemli bir dayanak olduğunu, okumanın hayat boyu devam etmesi gerektiği vurgusu yapılmak üzere; 02 Nisan 2015 Perşembe günü 12:30-13:00 saatleri arasında    Yüksekokulumuz Kantininde tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katılımıyla okuma etkinliği düzenlendi.

   

   

  Okuma etkinliğimizden kareler..

   


 • "7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNܔ ETKİNLİĞİMİZ


  Meslek Yüksekokulumuzda 07 Nisan 2015 Salı günü saat 15:00-17:00 arasında kutlanacak olan “07 Nisan Dünya Sağlık Günü” etkinlik programı için tıklayınız.


 • 2014-2015 Akademik Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları

  Vize programı için tıklayınız.

   

   


 • KÖŞK MYO Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı Öğrencileri Zeytinyağı Fabrikasına Gezi Düzenledi

  (11.03.2015)

   

   


 • Bankalara ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaretlerimiz

  11.02.2015

   


 • Köşk Belediye Başkanı Ziyareti

                                   

  Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. A.Demet KARAMAN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Onur DURUKAL, Yüksekokul Sekreteri İsmail ÇELİKER Köşk Belediye Başkanımız Rıfat Kadri KILINÇ'ı makamında ziyaret ederek temaslarda bulundular.


© 2015 Adnan Menderes Üniversitesi - BİDB Web Tasarım Grubu

Köşk Meslek Yüksekokulu/Adnan Menderes Üniversitesi