ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Didim Meslek Yüksekokulu

Duyurular/Haberler
Şub
23
''Bakanlığımızda Staj Yapmak İsteyen Yüksek Öğretim Kurumu Öğrencilerine Duyuru''  
Şub
16
Öğrencilerimiz 15 Temmuz Şehitleri Anısına Lokma Döktüler Yüksekokulumuz Aşçılık öğrencileri, 15 Temmuz şehitleri anısına 16 Şubat Perşembe günü lokma döktüler. Şehitler anısına dökülen lokmalar okul bahçesinde öğrencilerle akademik ve idari personele dağıtıldı.  
Şub
16
Madde Bağımlılığı Konferansı Verildi Didim Devlet Hastanesi’nde görevli Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Özgür Özbebit tarafından 15 Şubat 2017 Çarşamba günü, ‘’Madde Bağımlılığı’’ konulu bir konferans verildi. Madde bağımlılığı, bağımlılık yapan maddelerin çeşitleri ve tedavi süreçleri hakkında bilgiler veren Uzman Dr. Özbebit, öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.  
Şub
16
Girişimcilikte Başarı Hikayeleri’ Konulu Bir Panel Gerçekleştirildi. Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu’nda 13 Şubat 2017 günü Aydın Genç İşadamları Derneği’nin de ortağı olduğu ‘Avrupa Boyutuyla Girişimcilik Gelişimi' projesi kapsamında ‘Girişimcilikte başarı hikayeleri’ konulu bir panel gerçekleştirildi.   Moderatörlüğünü, Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Battal Oğuz’un yaptığı panele, Aydın Genç İşadamları Derneği (AYGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Pehlivan, MARKAYDER Mali Sekreteri Çimen Mutlu, Didimli turizmci işadamı Kadir Karakaya ve Sosyal Girişimci Tülin Akın konuşmacı olarak katıldı. Panelin açılışında konuşan MARKAYDER Mali Sekreteri Çimen Mutlu, projenin bu zamana kadar Aydın’da gerçekleştirilen en yüksek bütçeli Avrupa Birliği projesi olduğunu belirterek, Projenin Türkiye’nin AB üyeliği sürecine katkısı da dahil olmak üzere Türkiye ve AB üyesi ülkelerdeki sivil toplumun bütün sektörleri arasındaki karşılıklı anlayışı yüksek seviyeye ulaştırmasına katkı sağlayacağını söyledi.   Konuşmacıların meslekte başarılı olabilmek için neler yaptıklarını katılımcılara ve öğrencilere aktardığı panel, soru cevap bölümüyle sona erdi.    
Şub
16
Kariyer Günleri Programı Açıklandı