ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Bozdoğan Meslek Yüksekokulu

HABERLER / DUYURULAR
May
24
2016-2017 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Programlara Göre Bütünleme Sınav Takvimleri aşağıda yer almaktadır. Program adının üzerine tıklayarak sınav programına ulaşabilirsiniz. * Pazarlama * Halkla İlişkiler ve Tanıtım (ÖÖ+İÖ) * Laborant ve Veteriner Sağlık (ÖÖ+İÖ) * Bölüm Dışı Seçmeli Dersler (ÖÖ+İÖ)  
May
9
2016-2017 BAHAR YARIYILI FİNAL (DÖNEM SONU) SINAV PROGRAMI Yüksekokulumuz Programlarına göre 2016-2017 Bahar Yarıyılı  Final Sınav Takvimleri aşağıda yer almaktadır. Değişiklik olması halinde güncellendiğine dair bilgilendirme, duyuru başlığında tarih olarak belirtilecektir. Pazarlama Halkla İlişkiler ve Tanıtım Laborant ve Veteriner Sağlık Bölüm Dışı Seçmeli Dersler (ÖÖ+İÖ)  
Şub
16
STAJ DUYURUSU!!! Yüksekokulumuz öğrencileri, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı yaz dönemindeki stajlarını 04/07/2017 - 14/08/2017 tarihleri arasında 30 işgünü olarak yapacaklardır.  Staj yapacak öğrenciler; staj evraklarına  http://www.akademik.adu.edu.tr/myo/bozdogan/default.asp?idx=323839 linkine tıklayarak ulaşabilirler. Öğrencilerin "Staj İşlemlerinde İzlenecek Yol" başlığındaki evrakı indirip, dikkatli incelemeleri ve ona göre işlem yapmaları gerekmektedir.      
Haz
10
Yüksekokulumuz 8. Mezunlarını Uğurladı... Bozdoğan Meslek Yüksekokulu 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenini Büyük Bir Sevinçle Kutladı Bozdoğan Meslek Yüksekokulu 10’uncu yılında, Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nin bahçesinde 16 Mayıs 2016 Tarihinde düzenlenen 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreninde, 8’inci mezunlarını uğurladı. Törene, Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Tunca, Onur Konuğu Rasim Menteşe Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Menteşe, Bozdoğan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, , Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergun Ömer Göksoy, Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hayrettin  Çetin,   İlçe Emniyet Amiri Vekili Başkomiser Eşref Acar, ADÜ Veteriner Fakültesi öğretim üyeleri, Yüksekokul Müdür vekilleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenci aileleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Bozdoğan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Nuran Aysul konuşmalarında, “Edindiğiniz teorik bilgileri deneyime çevirerek, gelişmeye, yeni beceriler kazanmaya açık bireyler olarak kendinizi yetiştirmenizi temenni ediyorum”  diyerek mezun öğrencileri kutladı ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Bilginin ve hatalardan ders almanın önemli olduğunun altını çizen Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Recai Tunca “Temennimiz mezunlarımızın sadece bir mesleğe yerleşmesi değil aynı zamanda o mesleği layığıyla yapma yetisine de sahip bireyler olarak gerçek dünyaya açılmalarıdır” diyerek sağlık ve mutluluk dilekleriyle mezunları kutladı. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Öğrencisi Kazım Alkan Meslek Yüksekokulu birincisi olurken;  Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Öğrencisi Sinem Çiğdem Taşdelen Yüksekokul ikincisi; Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Öğrencisi Ali Ahmet Çolak Yüksekokul üçüncüsü olarak teşekkür belgesi ve çeşitli ödüller almaya hak kazandılar. Törende, dereceye giren öğrencilere teşekkür belgesi ve hediyeleri verildikten sonra, tüm öğrencilere mezuniyet belgeleri dağıtıldı. Mezun olan öğrenciler keplerini fırlatarak mezun olmanın sevincini yaşadılar. Tören sonrasında misafirlere Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nde hazırlanan çörek, pide ve lokma ikram edildi. İkramlar sonrasında öğrenciler müzik eşliğinde keyifli bir kutlama ile töreni sonlandırdılar.