ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
ATÇA MESLEK YÜKSEKOKULU

Üniversite Haber Merkezi
29
04
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Can Ailesinin Sofrasına Konuk oldu Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, üniversitede gerçekleştirdiği incelemeler sırasında rast geldiği Can ailesi ile birlikte sohbet etti. Muğla’dan tedavi için Uygulama ve Araştırma Hastanemize sevk edilen anneleri Mehila Can’ın durumu hakkında da bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Bircan, hastanede yatan hastalarımızın ADÜ Ailesi için hastadan çok misafir olduğunu ifade ederek yapabilecekleri bir şey olup olmadığını sordu.
29
04
Genç Liderler Topluluğu 90’larda Çocuk Olmayı Hatırlattı Üniversitemiz Genç Liderler Topluluğu eski zamanlara duyulan özlemi gidermek için “90’lar Sokak Oyunları “ etkinliğini 29 Nisan 2016 tarihinde Üniversitemiz Tralleis Meydanı’nda gerçekleştirdi.
29
04
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversitemiz Folklor Topluluğunu Çalışmalarında Ziyaret Etti Üniversitemiz Halk Oyunları Topluluğu çalışmalarını gerçekleştirdiği Tralleis Meydanı’nda Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ağırladı. Kampüs alanında gerçekleştirdiği incelemeler sırasında, çalışmaları izleyerek öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, öğrencilere başarılar diledi.
29
04
Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği İvme Kazanıyor Aydın ili Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği’ni (KÜSİ) hızlandırmak amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında 2 toplantı yapıldı. İlk toplantıda strateji eylem planı ve AR – GE reform paketi gibi konular görüşülürken ikinci toplantıda ise Üniversite – Sanayi işbirliği tartışıldı.