ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ

HABERLER / DUYURULAR
Kas
8
Tekerlekli Sandalye Kampanyamız Söke İşletme Fakültesi’nden “1 TL”lik tekerlekli sandalye kampanyası Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke İşletme Fakültesi tarafından başlatılan tekerlekli sandalye kampanyasına Söke kent Konseyi’nden destek geldi. Fakültede kurulan stantta toplanan “1 TL” lik bağışlarla alınacak tekerlekli sandalye, ihtiyaç sahibine ulaştırılacak. İşletme Fakültesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği anlamlı kampanyaya Söke Kent Konseyi de duyarsız kalmadı. Bir adet tekerlekli sandalye kampanyaya bağışlandı. Tekerlekli sandalye Söke Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Ceylan ve Genel Sekreteri Eylem Köprüalan Çaldıran tarafından İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Neval Genç’e teslim edildi. Öğrencilerimizi yormayacak, üzemeyecek şekilde “1 TL” lik bağışlarla tekerlekli sandalye alma girişiminde bulunduk. Kampanya yeni başlamasına rağmen iyi gidiyor. Toplanan bağışlarla bir akülü araç alıp ihtiyaç sahibi birine vermek istiyoruz. Öğrencilerimizin yoğun ilgisi var. Kampanyamıza Kent Konseyimizin de desteği oldu. Bir adet tekerlekli sandalye bağışladılar. Kent Konseyi’nin genel olarak tüm meclislerine, Başkanı Muzaffer Ceylan’a teşekkür ediyorum. İşletme Fakültesi olarak sosyal sorumluluk anlamında etkinlik ve kampanyalarımız devam edecek” dedi. Sosyal medyadan duyuruyu görür görmez, dekanımızla diyaloğa geçtik diyen Söke Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Ceylan; “Kent Konseyi melekleri olarak tabir ettiğimiz bağışçılarımız tarafında Kent Konseyi’ne ulaşan tekerlekli sandalye ile kampanyaya destek olmak istedik. Böyle bir kampanya için İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Neval Genç ve üniversite öğrencilerimizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Söke’nin iyi bir fakülteye, Fakülte’nin de Söke’ye ihtiyacı olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaç sahibin kullanması dileğimizle küçük bir destek sağladık” dedi.  
Kas
10
10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni Söke İşletme Fakültesi'nde Atatürk'ü anma töreni gerçekleşmiştir. Akademik ve İdari personelin katıldığı törende fakülte Dekanı Prof.DR. Fatma Neval Genç günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapmıştır.  
Kas
3
3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle ADÜ Söke İşletme Fakültemizde açılan standa 100'ü aşkın öğrencimiz organ bağışına bulundu. Duyarlılıklarından dolayı kendilerini tebrik deriz.    
Eki
29
29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Mahmut Dağı'na tırmanış 29 Ekim 2017 Tarihinde Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümünü kutlamak üzere , İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki 1461 metre rakımlı, %70 eğimli dik çıkışlı Mahmut Dağı'na tırmanış, gerçekleşmiştir. Cumhuriyet Tırmanışına öğrencimiz Ulaş Azizoğlu Adü Söke İşletme Fakültesini temsilen katılmıştır. Tırmanış zirvede saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile sona ermiştir. Öğrencimiz Ulaş Azizoğlu'nu tebrik ederiz.  
Eki
29
Söke İşletme Fakültesi Müzik Grubu Manifesto'dan 25 bin kişiye konser Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Söke Belediyesi tarafından düzenlenen Selda Bağcan konseri öncesinde, ADÜ Söke İşletme Fakültesi öğrencilerimizden oluşan "MANİFESTO" grubu sahne almış ve 25 bin kişiye konser vermiştir. Müzik grubumuz MANİFESTO'yu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.