ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Üniversite Haber Merkezi
23
09
Hemşirelik Fakültesi, İlk Öğrencileri İçin Oryantasyon Programı Düzenledi Hemşirelik Fakültesi 1.Sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen oryantasyon programı 22 Eylül 2016 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.
23
09
Meandros Medical And Dental Journal’dan Büyük Başarı Üniversitemiz Meandros Medical and Dental Journal, uluslararası bir indeks olan CINAHL Complete Database, ProQuest ve Türk Medline'da indekslenmeye başladıktan sonra 2016 yılı ilk sayısından itibaren Web of Science-Emerging Sources Citation Index (ESCI) tarafından da indekslenmeye başlandı.
21
09
Tıp Öğrencilerine İlk Ders Rektörümüzden Tıp Fakültesi, 1. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak 19-21 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlediği Oryantasyon Programının ikinci gününde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ağırladı. Tıp Fakültesi ‘İlk Dersi’ni gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, 250 öğrenciyle tek tek tanışarak sohbet etti.
20
09
Rektörümüz 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Düzenlenen Törene Katıldı Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, "19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle vatanın bölünmez bütünlüğü, devletin bekası ve milletin birliği uğruna canlarını ortaya koyan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, şehitlik ve gazilik rütbesine yükselen kahramanlarımızı şükran ve minnetle anıyoruz." dedi.