ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Fen Bilimleri Enstitüsü

Üniversite Haber Merkezi
20
05
Kat’ı Sanatı ve El Dokumalarının Eşsiz Örnekleri Üniversitemizde Sergileniyor Erdemoğlu Halı Dokuma ve İsmail Erdem’in katkılarıyla bir araya getirilen ve 16 Mayıs 2016 tarihinde görücüye çıkan ‘Geleneksel El Sanatları Sergisi’, Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Sergi Salonu’nda 25 Mayıs 2016 tarihine kadar gezilebilecek.
23
05
Veteriner Fakültesi Mezuniyet ve Yemin Töreni Gerçekleşti Üniversitemiz Veteriner Fakültesi, 17. dönem öğrencileri, Veteriner Hekimliği Deontoloji Yönetmeliği gereği mesleğe başlamanın ilk adımı olarak, Batı Kampüsü Eğitim-Öğretim Bloğu önünde 17 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen törenle yeminlerini ederek mezun oldular.
23
05
Çocuk Sanat Şenliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Elemanları Yrd. Doç. Dr. Ayşe Öztürk Samur ve Öğr. Gör. Selcen Aydoğan’ın “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında düzenlediği” “Çocuk Sanat Şenliği”, 20 Mayıs 2016 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleştirildi.
23
05
Öğretim üyelerimizin düzenleyeceği bilimsel kurslara TUBİTAK desteği Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Bülent Bozdoğan ve Doç. Dr. Gamze Başbülbül’ün koordinatörlüğünde düzenlenecek ‘Gen Klonlama Kursu’ ve ‘Mikrobiyolojide PCR Temelli Yöntemler’ kursları, 2229- Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulundu.